Hüküm ve Şartlar

1.AMAÇ

Bu Hüküm ve Koşullar, SET MAĞAZACILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ile Kullanıcı arasındaki, SET MAĞAZACILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tarafından sağlanan çeşitli hizmetlerin satın alınmasından itibaren, ödeme yöntemleri ve siparişlerin teslim koşulları gibi Genel Satış Koşullarını tanımlamayı amaçlamaktadır. Bu koşullar, tüm satın alma sürecini düzenlemek ve sözleşme tarafları arasındaki bu işlemin takibini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

2.SİPARİŞ

Siparişinizi başarılı bir şekilde tamamlamak için e-posta adresiniz, adınız, adresiniz, telefon numaranız vb. gibi bazı kişisel bilgiler talep edilecektir. Bu amaçla Kullanıcının gerekli tüm alanları doldurması gerekmektedir. Kullanıcı, çevrimiçi bir satın alma işlemi gerçekleştirirken, bu işleme dahil olan ürünlerin genel satış koşullarını, fiyatını ve açıklamasını tam ve eksiksiz olarak kabul ettiğini beyan eder. Bu genel satış koşulları, iki taraf arasında geçerli olan tek koşullardır. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. PARFOIS, ürünün temin edilememesi durumunda, otuz (30) günlük yasal teslim süresini aşmamak kaydı ile siparişi iptal edebilir ve siparişin iptalinden itibaren 14 gün içinde içerisinde Kullanıcıyı bilgilendirmeyi ve ödenen tutarı iade etmeyi taahhüt eder.

3.ÖDEMELER

Alışverişlerinizin ödemesini kredi kartınızla ve/veya banka havalesi/EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme adımında tercih ettiğiniz ödeme yöntemini seçmeniz istenecek ve buna uygun sayfaya yönlendirileceksiniz. Sitemizde tüm alışverişler 3D Güvenli Ödeme Yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Siparişi Tamamla seçeneğini seçtiğinizde sitemiz sizi ilgili bankanın güvenli ödeme sayfasına yönlendirecektir ve 3D Güvenli ödeme sistemi devreye girecektir. Bankanın yönlendirdiği sayfada işlem sırasını takip ederek cep telefonunuza gelen şifre ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

4.FİYAT POLİTİKASI

PARFOIS.com.tr para birimi Türk Lirası'dır ve satış fiyatlarına tüm vergiler dahildir. Kredi kartınız başka bir para birimindeyse, tutarı TL’ye çevirmek için kullanılacak döviz kurunun SET MAĞAZACILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tarafından değil bankanız tarafından otomatik olarak belirleneceğini lütfen unutmayın. Satış Fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. SET MAĞAZACILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ önceden haber vermeksizin fiyat ve özelliklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

5. PROMOSYON KODLARI

PARFOIS.com.tr'de kullanılmak üzere verilen her promosyon kodu verildiği tarihte belirtilen kullanım şart ve sürelerde geçerlidir, kişiye özeldir ve üçüncü kişilerle paylaşılamaz. Promosyon kodları sadece SET MAĞAZACILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ web sitesinde geçerli olup, fiziksel mağazalarda kullanılamaz. Promosyon kodları başka promosyon kodları tek kullanımlıktır ve başka promosyon kodları ile birleştirilemez, devredilemez, nakde çevrilemez. Sipariş verildikten sonra ilgili siparişe bir promosyon kodu sonradan uygulanamaz. Özel koşulların gerekli olduğu promosyon kampanyalarında ( 3 al 2 öde, 2. Ürüne %25 İndirim vb) müşterinin siparişindeki indirimli ürün dışındaki tüm ürünleri iade etmesi durumunda, PARFOIS, indirimli ürün de iade edilinceye kadar sipariş tutarını iade etmeme ve/veya promosyon koşullarının bozulmuş olması nedeni ile söz konusu indirimin geri tahsilatını yaparak iade tutarı hesaplama ve ödeme saklı tutar hakkını saklı tutar.

6. GİZLİLİK POLİTİKASI ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

Siz kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek; sipariş süreçlerinizi yürütmek, tamamlamak ve sizlerle ilgili iletişimi sağlamak; sizlere ürünler, hizmetler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek; alışveriş tercihlerinizi daha iyi anlamak, trend analizleri ve istatistiksel analizler yapmak ve web sitesinin güvenliğini güçlendirmek ve ilgili mevzuattan kaynaklanan yasal yükümlülüklerimizi yerine getirme amacıyla siz kullanıcılarımızın açık rıza ve onayıyla bazı kişiler verilerinizi, belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanılmamak kaydı ile uygun bilgi güvenliği tedbirlerini de alarak işlemekte ve saklamaktayız. Kişisel verileriniz, zaman zaman doğrudan veya dolaylı olarak yurtiçi ya da yurtdışı hissedarlarımız, bağlı ortaklıklarımız ve/veya iştiraklerimiz; faaliyetlerimizi yürütmek üzere hizmet aldığımız, iş birliği yaptığımız, yurt içi ya da yurt dışı kuruluşlar ve diğer üçüncü kişilere aktarılabilmektedir. Kişisel verileriniz yukarıda sayılan faaliyetler ve ilgili mevzuatın gerektirdiği haller haricinde hiçbir şekilde ticari bir amaçla kullanmayacak veya üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. Gizlilik Politikası,Çerez Politikası ve Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metni için lütfen tıklayınız.

7. BELGE VE SÖZLEŞMLERDEKİ DEĞİŞİKLİKLER

PARFOIS, yasal mevzuatlardaki değişiklik ve güncellemeler ışığında, tüm sözleşme, beyan ve Gizlilik Politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Güncel bilgi almak için müşterilerimizi sözleşmelerimizi ve Gizlilik Politikamızı periyodik olarak incelemelerini tavsiye ederiz.

8. GEÇERLİ YASA VE YARGI YETKİSİ

İşbu Hüküm ve Koşullar kapsamında doğabilecek herhangi bir ihtilaf için münhasıran Türkiye İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri yetkilidir.

9. İLETİŞİM

Web Sitemiz veya SET MAĞAZACILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Hüküm ve Koşulları ile ilgili herhangi bir soru veya yorumunuz olması durumunda bu linki tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır.